FOČACI U OBRENOVCU DO DALJNJEG

Naporan dan za fočanske spasioce u Obrenovcu. Čitavo vrijeme naša ekipa raftera pokušavala je da dođe do ugroženih, probijala se na nemoguća mjesta. Taman kada su misli da se stanje stabilizuje i da kreću sa pakovanjem i nazad za Foču, zadržali su ih – do daljnjeg.

 

- Bilo je u planu da večeras krenemo kući, ono što je bilo da nas mi smo obavili. Situacija se malo stabilizovala, voda se povukla, pa smo uspijevali da dođemo i do onih na najugroženijih. Međutim, zadržali su nas, očekuje se dolazak jakog talasa Save, možda ćemo opet biti potrebni – izjavio je vođa tima, Vladimir Muminović za naš portal prije pola sata.

Da li će Obrenovac odoljeti novom naletu Save ili će situacija opet doseći kritičnu tačku pokazaće noć. Od naše ekipe sa lica mjesta, dobićete odgovor večeras.

Podijeli
comments

Omladinski pokret_FB

Brojač posjeta

Danas28
Juče844
Ove sedmice3526
Ovog mjeseca9260
Ukupno1281489
nedelja, 17 decembar 2017 01:37

Trenutno posjetilaca

Ko je na mreži: 51 gostiju i nema prijavljenih članova