RASPORED UTAKMICA SVJETSKOG PRVENSTVA U BRAZILU

Svjetsko prvenstvo u fudbalu ove godine održava se u Brazilu, a počinje večeras i trajaće do 13. jula.  Donosimo vam  raspored utakmica prvenstva po danima i satnicama po našem vremenu. Utakmice koje se igraju u ponoć stavljene su u dan kada ćete pratiti dvije utakmice koje prethode.

1. kolo:


12.06. Četvrtak

22.00 Brazil – Hrvatska (Grupa A)

13.06. Petak 

18.00 Meksiko – Kamerun (Grupa A)
21.00 Španija – Holandija (Grupa B)
*Ponoć: Čile – Australija (Grupa B)

14.06. Subota

18.00 Kolumbija – Grčka (Grupa C)
21.00 Urugvaj – Kostarika (Grupa D)
*Ponoć: Engleska – Italija (Grupa D)
* 3.00 ujutro: Obala Slonovače - Japan (Grupa C)

15.06. Nedjelja

18.00 Švajcarska – Ekvador (Grupa E)
21.00 Francuska – Honduras (Grupa E)
*Ponoć: Argentina - BiH (Grupa F)

16.06. Ponedjeljak

18.00 Njemačka – Portugal (Grupa G)
21.00 Iran – Nigerija (Grupa F)
*Ponoć: Gana – SAD (Grupa G)

17.06. Utorak

18.00 Belgija – Alžir (Grupa H)
21.00 Brazil – Meksiko (Grupa A)
*Ponoć: Rusija – Južna Koreja (Grupa H)

 

2. kolo:


18.06. Srijeda

18.00 Australija – Holandija (Grupa B)
21.00 Španija – Čile (Grupa B)
*Ponoć: Hrvatska – Kamerun (Grupa A)

19.06. Četvrtak

18.00 Kolumbija – Obala Slonovače (Grupa C)
21.00 Urugvaj – Engleska (Grupa D)
*Ponoć: Japan – Grčka (Grupa C)

20.06. Petak

18.00 Italija – Kostarika (Grupa D)
21.00 Švajcarska – Francuska (Grupa E)
*Ponoć: Honduras – Ekvador (Grupa E)

21.06 Subota

18.00 Argentina – Iran (Grupa F)
21.00 Njemačka – Gana (Grupa G)
*Ponoć Nigerija – BiH (Grupa F)

22.06. Nedjelja

18.00 Belgija – Rusija (Grupa H)
21.00 J. Koreja – Alžir (Grupa H)
*Ponoć: SAD – Portugal (Grupa G)


* Službeno su dan kasnije

3. kolo:


23.06. Ponedjeljak

18.00 Holandija – Čile (Grupa B)
18.00 Australija – Španija (Grupa B)
22.00 Hrvatska – Meksiko (Grupa A)
22.00 Brazil – Kamerun (Grupa A)

24.06. Utorak

18.00 Italija – Urugvaj (Grupa D)
18.00 Kostarika – Engleska (Grupa D)
22.00 Japan – Kolumbija (Grupa C)
22.00 Grčka – Obala Slonovače (Grupa C)


25.06. Srijeda

18.00 Nigerija – Argentina (Grupa F)
18.00  BiH – Iran (Grupa F)
22.00 Ekvador – Francuska (Grupa E)
22.00 Honduras – Švajcarska (Grupa E)

26.06. Četvrtak

18.00 SAD – Njemačka (Grupa G)
18.00 Portugal – Gana (Grupa G)
22.00 J. Koreja – Belgija (Grupa H)
22.00 Alžir - Rusija (Grupa H)

 

Osmina finala:


28.06. Subota

18.00 1A - 2B
22.00 1C - 2D

29.06. Nedjelja

18.00 1B - 2A
22.00 1D - 2C

30.06. Ponedjeljak

18.00 1E - 2F
22.00 1G - 2H

01.07. Utorak

18.00 1F - 2E
22.00 1H - 2G

 

Četvrtfinale:


04.07. Petak

18.00 ?
22.00 ?

05.07. Subota

18.00 ?
22.00 ?

 

Polufinale


08.07. Utorak
22.00 ?
09.07. Srijeda
22.00 ?

 

Finale


13.07. Nedjelja
22.00 ?

 

 

 

Podijeli
comments

Omladinski pokret_FB

Brojač posjeta

Danas14
Juče538
Ove sedmice14
Ovog mjeseca14471
Ukupno1175378
ponedeljak, 26 jun 2017 00:34

Trenutno posjetilaca

Ko je na mreži: 86 gostiju i nema prijavljenih članova