KOVAČ U SUTJESCI

Do prozivke i zvaničnog početka priprema ostalo je još samo par sati, a na stadionu kraj Ćehotine danas će se naći i novo lice. Aleksandar Kovač, dojučerašnji igrač Podrinja, naredne sezone nosiće dres Sutjeske.

Ovaj iskusni 27 - godišnji igrač krajem prošle sedmice je potpisao jednogodišnji ugovor sa našim klubom. Defanzivac je, a moze igrati na pozicijama lijevog beka, štopera, kao i krila.
Fudbalsku karijeru počeo je u rodnom Sokocu, a nastupao je za niz srbijanskih klubova i Rudar iz Ugljevika. Prošle sezone sa uspjehom je branio boje Podrinja, a zanimljivo je da je jedini pogodak u prošlom šampionatu postigao upravo u susretu sa Sutjeskom u Janji.
Nadamo se da će Kovač opravdati povjerenje čelnika našeg kluba i epitet pojačanja i da će svojim iskustvom i kvalitetom pomoći Sutjesci da ostvari što bolji rezultat u narednom prvenstvu.
Aleksandre, dobrodošao!
Podijeli
comments

Omladinski pokret_FB

Brojač posjeta

Danas339
Juče499
Ove sedmice339
Ovog mjeseca11242
Ukupno1300932
ponedeljak, 22 januar 2018 17:30

Trenutno posjetilaca

Ko je na mreži: 54 gostiju i nema prijavljenih članova