ANĐA PREGAZIO IGMAN

U nedelju je počela Omladinska liga Bosne i Hercegovine. Start naših juniora kakav se samo poželjeti mogao. Igman je pregažen na Ilidži sa visokih 4:0.

Tri gola postigao je naš mladi napadač, od ove sezone i član prvog tima, Anđelko Vukadinović, dok je jedan pogatak pripisan Maciću kao autogol.

Debi iz snova na klupi juniora i za trenera Mladena Milanovića, koji ovaj uspjeh nije želio prihvatiti samo za sebe. Kako je istakao, velike zasluge za nedeljni rezultat na Ilidži idu Filipu Ikoniću, koji je i selektirao ovu ekipu.

A trener Ikonić sa kadetima je u prvom kolu lošije prošao. Oni su poraženi od Igmana rezultatom 4:1, a utješni pogodak za naš tim postigao je Petar Perišić.

Naredno, drugo kolo na programu je u nedelju, kada će juniori i kadeti Sutjeske na stadionu kraj Ćehotine odmjeriti snage sa vršnjacima Iskre iz Bugojna.

IGMAN – SUTJESKA 0:4 (0:0) (JUNIORI)

Igralište na Ilidži. Sudija: Mirza Tičić (Sarajevo). Strijelci: Vukadinović u 67., 80. i 84. minutu (Sutjeska) i Macić u 68. minutu (autogol).
IGMAN: Šarić, Tatlić, Čolak, Isović, Macić, Avdović ( od 69. minuta Selman), Dedić ( od 68. minuta Dedović), Ed. Bukva ( od 56. minuta Alić), Komar ( od 72. minuta El. Bukva), Mešić ( od 60. minuta Bidžan), Bogunić.
SUTJESKA: Filipović ( od 70. minuta Trbo), D. Elez, Božović, Vukadinović, Pljevaljčić, Stojanović, Lazović, Šarić ( od 62. minuta Matilo), Mališ, Ivanović, R. Elez ( od 57. minuta Drakul).

IGMAN – SUTJESKA 4:1 (2:0) (KADETI)

Igralište na Ilidži. Sudija: Jasenko Pljevljak (Sarajevo). Strijelci: Brajan u 6., Selak u 30., Sarajkić u 49. i Junuzović u 69. minutu (Igman) i Perišić u 47. minutu (Sutjeska).
IGMAN: Katica, Alagić, Kutinčić, Brajan ( od 52. minuta Halilović), Bidžan ( od 73. minuta Masnopita), Sarajkić ( od 55. minuta Beganović), Selimović, Sadiković ( od 6. minuta Hrustenbegović), Selak ( od 45. minuta Junuzović), Dobrunaj, Džeko.
SUTJESKA: Škiljević ( od 50. minuta D. Radović), N. Radović, Pavlović, Perišić, Koprivica, Danilović, Lazarević, Cvijetić, Stanković ( od 31. minuta Mićević), Ivanović ( od 22. minuta Kovačević), Kostić.