PIONIRI SUTJESKE BOLJI OD VRŠNJAKA SA PALA

Mladi fudbaleri Sutjeske nastavljaju sa dobrim rezultatima. Juče je odigrano treće kolo Kantonalne lige Sarajevo, a nakon Slavije, koplja pred našom pionirskom selekcijom morala je da položi i ekipa Olimpa sa Pala.

Minimalna, ali zaslužena i vrijedna pobjeda izabranika Ranka Sekulića, koji su slavili rezultatom 1:0. Pobjedu Sutjesci donio je mladi reprezentativac RS, Ognjen Mojović koji je zatresao mrežu Olimpa početkom drugog poluvremena. Podsjetimo, pioniri su poraženi samo u prvom kolu, od ekipe Novog Grada i sa dvije pobjede nalaze se u samom vrhu tabele.

Predpioniri su nakon pobjede nad Slavijom još jednom kiksali. Njihovi vršnjaci sa Pala bili su bolji i sa sobom odnijeli sva tri boda. Rezultat je na kraju bio 2:0 za protivnika. Četa trenera Filipa Ikonića u dosadašnjem dijelu takmičenja ima dva poraza i jedan trijumf.

Naredno kolo, naše najmlađe selekcije odmjeriće snage sa ekipom Radnika iz Hadžića. Bravo momci!

SUTJESKA – OLIMP 1:0 (0:0) ( PIONIRI )
Gradski stadion u Foči. Sudija: Adnan Hadžihasanović. Strijelac: Mojović u 47. minutu (Sutjeska).
SUTJESKA: Plemić, Mastilović, Milutinović, Simović, Sekulić, Jojić, Ivanović, Obrenović, Prodanović ( od 18. minuta Stanković), Marić ( od 20. minuta Vuković), Mojović.
OLIMP: Radović, Elek, Gutalj, Cicović, Babić, Petrović, Radovanović, Tešanović, Kovačević, Đokanović, Pljevaljčić ( od 55. minuta Maljukan).

SUTJESKA – OLIMP 0:2 (0:1) ( PREDPIONIRI )
Gradski stadion u Foči. Sudija: Emir Omerhodžić. Strijelci: Blagojević u 14. i Kovačević u 60. minutu (Olimp).
SUTJESKA: Kosić, Šupić, Davidović ( od 45. minuta Šugić), V. Vuković, Prodanović, Vladičić ( od 37. minuta Marković), M. Vasiljević, Aleksić, Šarović, N. Vasiljević, L. Vuković.
OLIMP: Knežević, Kovačević, Nikolić, Stjepanović, Pandurević, Blagojević, Škipina ( od 44. minuta Rebić), Jošović ( od 36. minuta Rašević), Milić, Đorđa ( od 36. minuta Čeremidžić), Radović.