NAJMLAĐI FUDBALERI SUTJESKE ZABILJEŽILI NOVE POBJEDE

Odličan fudbalski vikend na stadionu pored Ćehotine. U subotu je prvi tim stigao do važnog trijumfa nad Napretkom, a u nedelju su oni najmlađi donijeli nove pobjede. Pioniri i predpioniri Sutjeske slavili su nad ekipom Radnika iz Hadžića u mečevima četvrtog kola Kantonalne lige Sarajevo.

Pioniri su od samog starta utakmice pokazali da žele nastaviti pobjedničku seriju i zabilježiti treći trijumf u nizu. Nikša Lazović je već u 19. minutu zatresao mrežu golmana Radnika, ali su gosti u 32. minutu izjednačili, te se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom 1:1. Tri boda našem timu u nastavku meča obezbijedio je Milan Obrenović.

Predpioniri su se brzo vratili u život nakon poraza od Olimpa u prošlom kolu i slavili nad ekipom iz Hadžića rezultatom 3:1. Već u sedmom minutu, Boško Marković je donio vođstvo Sutjesci, ali su gosti vrlo brzo izjednačili. Samo tri minuta nakon pogotka Radnika, Dejan Davidović pogađa za 2:1, a da trijumf bude još ubjedljiviji, potrudio se rezervista Željko Obrenović koji je matirao Đulića za konačnih 3:1 za naše mlade fudbalere.

SUTJESKA – RADNIK 2:1 (1:1) ( PIONIRI )
Gradski stadioni u Foči. Sudija: Anes Hamidović. Strijelci: Lazović u 19. i Obrenović u 38. minutu (Sutjeska) i Halvadžija u 32. minutu (Radnik).
SUTJESKA: Plemić, Simović ( od 58. minuta Kovačević), Milutinović, Sekulić, Mićević, Jojić ( od 59. minuta Dubovina), Ivanović, Obrenović, Prodanović ( 45. minuta Mastilović), Lazović ( od 57. minuta Marić), Mojović.
RADNIK: Dinar, Ćosić, Huseinbegović ( od 46. minuta Oglečevac), Halvadžija, Falan, Ljuma, Herenda, Duharkić, Ferhatović, Ramić, Šehić ( od 51. minuta Maslo).

SUTJESKA – RADNIK 3:1 (2:1) ( PREDPIONIRI )
Gradski stadionu Foči. Sudija: Bekir Kustura. Strijelci: Marković u 7., Davidović u 19. i Obrenović u 57. minutu (Sutjeska) i Drina u 16. minutu (Radnik).
SUTJESKA: Kostić, Vasiljević, Vladičić ( od 52. minuta Kulić), Prodanović, Davidović, Vuković ( od 4. minuta Suljić), Šupić, Šarović ( od 58. minuta Krezović), Čančar ( od 37. minuta Bilinac), Vasiljević, Marković ( od 56. minuta Obrenović).
RADNIK: Đulić, Čomor ( od 55. minuta Daidžić), Madžak ( od 17. minuta Milišić), Svraka, Hajanović, Rizvo, Hukić ( od 58. minuta Mužić), Piknjac, Oputa, Drina, Dautović ( od 57. minuta Đelilović).