NOVE MEDALJE ZA LJUBIŠNJU

Karatisti Ljubišnje juče su učestvovali na 6. međunarodnom karate kupu “Mećavnik 2015” i sa sobom donijeli čak 13 medalja – i to 6 zlatnih, 5 srebrnih i 2 bronzane.

Juniorska šampionka RS i BiH, Milica Todović osvojila je tri najsjajnija odličja u apsolutnoj kategoriji – kate i borbe pojedinačno u seniorskoj konkurenciji, dok se u borbama pojedinačno okitila zlatom u lakoj kategoriji do 55 kg.

U kategoriji pionira, borbe pojedinačno, zlatne medalje osvojili su i Aleksa Ćelasan, Miloš Rašević i Stefan Pejović, dok su se u istoj srebrom okitili Aleksa Živanović, Aleksa Đuković, Aleksa Tešović i Andrej Pavlović. Aleksa Ćelasan osvojio je srebro u kategoriji nada.

Bronzane medalje donijeli su Andrija Paprica u kategoriji pioniri borbe pojedinačno i Jana Ostojić u kategoriji nada.

Narednog vikenda, karatistkinja Milica Todović putuju na prvenstvo RS koje će se održati u Novom Gradu.